Достапни линкови

Фити - МАНУ не е политичка партија


Фити - МАНУ не е политичка партија
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:11 0:00

За секое прашање мислат дека МАНУ треба да има став, па МАНУ не е политичка партија, МАНУ е врвна научна и уметничка институција. Не мора да се постигне едногласие за кое било прашање, дури и за најтешките, вели академик Таки Фити.

Категории

XS
SM
MD
LG