Достапни линкови

ЕУ кампања за заедничка иднина


ЕУ кампања за заедничка иднина
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Од денеска па во текот на следниот месец, ЕУ ќе води кампања низ македонските градови. „Замисли иднина заедно“ има за цел граѓаните да ги запознае со европските вредности, но и финансиски да ги поддржи локалните процеси за подобар живот на граѓаните.

Категории

XS
SM
MD
LG