Достапни линкови

Грција без финансиска помош, предизвиците остануваат


Грција без финансиска помош, предизвиците остануваат
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Во Грција и официјално денеска завршува нејзината трета и последна програма за финансиска помош по осумгодишните кратења кои беа спроведени во замена за големи кредити кои ја спасуваа земјата од економски колапс.

XS
SM
MD
LG