Достапни линкови

Светот во постантибиотичка апокалипса


Светот во постантибиотичка апокалипса
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Во последно време лекарите се сè погласни во предупредувањата да не се користат антибиотици доколку за нив нема некоја итна потреба. Во Македонија по се изгледа никој не ги слуша.

XS
SM
MD
LG