Достапни линкови

Тешко прашање, лесен одговор


Тешко прашање, лесен одговор
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

На 30-ти септември граѓаните на Македонија треба да се изјаснат на референдум за тоа дали се за членство во НАТО и ЕУ со прифаќање на договорот со Грција за името. ДА, сакаме во НАТО, па и со промена на името, или НЕ, не сакаме во НАТО и ЕУ со менување на името.

Категории

XS
SM
MD
LG