Достапни линкови

Голем дел од граѓаните би излегле на референдум


Голем дел од граѓаните би излегле на референдум
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

Македонските граѓани во септември ќе се соочат со референдумска одлука за името. Тие се со еднакво поделени ставови како и политичките партии.

Категории

XS
SM
MD
LG