Достапни линкови

Трамп би се сретнал со иранските лидери


Трамп би се сретнал со иранските лидери
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека би се состанал со иранските лидери без какви било предуслови. Тоа и покрај или токму тврдиот став на неговата администрација против властите во Техеран.

Категории

XS
SM
MD
LG