Достапни линкови

Андреевски - Сакам да се мерам со светот, оти таму натпреварот е посилен


Андреевски - Сакам да се мерам со светот, оти таму натпреварот е посилен
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:12:29 0:00

Секогаш ми беше поважно да се измерам со светот заради критериумите. Светот има многу повисоки критериуми и натпреварот е посилен, вели во неделното интервју за Радио Слободна Европа ликовниот уметник Сергеј Андреевски.

XS
SM
MD
LG