Достапни линкови

Николоски - Докажување на невиност, а не амнестија


Николоски - Докажување на невиност, а не амнестија
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:12:23 0:00

Поранешните функционери на ВМРО-ДПМНЕ кои се обвинети треба да си ја докажат својата невиност на Суд, за да не им стои товар цел живот дека можеби биле виновни, но добиле некаква милост, добиле амнестија, вели потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски.

Категории

XS
SM
MD
LG