Достапни линкови

Грција по пожарите: морав да го спасам синот


Грција по пожарите: морав да го спасам синот
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Шумските пожари што ја зафатија Грција однесоа десетици животи, меѓу нив и цели семејства кои не успеаа во нивниот обид да и избегаат на огнената стихија. Некои пак, иако ја преживеале, уште долго не ќе можат да најдат спас од неа.

Категории

XS
SM
MD
LG