Достапни линкови

Реакција на шефот на американското разузнавање за Путин во Белата куќа


Реакција на шефот на американското разузнавање за Путин во Белата куќа
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:27 0:00

Шефот на американската разузнавачка служба Ден Коутс вака изреагира на веста дека Белата куќа го поканува рускиот претседател Владимир Путин на есен да дојде во Вашингтон.

Категории

XS
SM
MD
LG