Достапни линкови

Заев и Мицкоски не открија детали за разговорите


Заев и Мицкоски не открија детали за разговорите
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Лидерската средба заврши без договор, а ниту премиерот Зоран Заев, ниту лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаа да откријат за што, како што наведоа, постигнале приближување во ставовите, а за што воопшто не постигнале напредок. Наредната лидерска ќе се одржи в недела или понеделник.

Категории

XS
SM
MD
LG