Достапни линкови

Наташа Сарџоска во постојана потрага по свежина на духот


Наташа Сарџоска во постојана потрага по свежина на духот
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:53 0:00

Повторувањето, не само во уметноста туку и во науката не е добредојдено. Мислам дека оној уметник кој себе си се повторува, треба да престане да твори.

Категории

XS
SM
MD
LG