Достапни линкови

Мауреми: Подготвен сум да расчистиме со криминалот!


Мауреми: Подготвен сум да расчистиме со криминалот!
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:55 0:00

Имам нулта толеранција за организираниот криминал и корупција и цел да расчистам со криминалот, без оглед дали него го сториле сегашни или поранешни функционери, вели директорот на Управата за финансиска полиција Арафат Муареми.

Категории

XS
SM
MD
LG