Достапни линкови

ЕУ и Македонија меѓу Истокот и Западот


ЕУ и Македонија меѓу Истокот и Западот
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:23 0:00

Ова издание на „Темата на неделата“ е во потрага по одговор на прашањето: Дали сегашните проблеми на Европската унија ќе се одразат врз напорите на Македонија да стане нејзина членка?

Категории

XS
SM
MD
LG