Достапни линкови

Претседателот на Туркменистан сам редизајнирал автомобил


Претседателот на Туркменистан сам редизајнирал автомобил
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Туркменистанската државна телевизија го велича како „Голем патрон“, кој знае да пее, да јава и да вози како шампион. Сега јави дека претседателот Гурбангули Бердимухамедов редизајнирал тркачки автомобил.

Категории

XS
SM
MD
LG