Достапни линкови

Македонија на Светското фудбалско првенство?


Македонија на Светското фудбалско првенство?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:12 0:00

Во Русија е во полн ек Светското фудбалско првенство. Македонската репрезентација досега се нема пласирано на ваква завршница. Може ли барем да се надеваме на тоа на наредните кога Мундијалите ќе имаат 48 тимови.

Категории

XS
SM
MD
LG