Достапни линкови

Со аплауз, честитки и 69 гласа „за“ ратификуван договорот за името


Со аплауз, честитки и 69 гласа „за“ ратификуван договорот за името
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Со аплауз и честитки беше прославено денешното ратификување на договорот за името со Грција. Во отуство на опозицијата, за договорот едногласно гласаа „за“ 69 пратеници.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG