Достапни линкови

Глобална забава во Русија


Глобална забава во Русија
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:39 0:00

Градовите во Русија каде што се играат натпреварите од Светското првенство во фудбал, имаат карневалска атмосфера. Забава, песни, дружење и многу пиво.

XS
SM
MD
LG