Достапни линкови

Трамп: САД нема да бидат мигрантски камп


Трамп: САД нема да бидат мигрантски камп
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп ги отфрли критиките за неговата имигрантска политика на „нулта толеранција“ поради која на границата со Мексико има раздвоени деца од нивните родители.

Категории

XS
SM
MD
LG