Достапни линкови

Вин - вин решение во Преспа


Вин - вин решение во Преспа
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:01 0:00

Македонско - грчкиот договор за името е потпишан, но долг е патот до неговата реализација. И додека договорот наидува на широка меѓународна подршка опозицијата во Македонија и Грција протестира.

Категории

XS
SM
MD
LG