Достапни линкови

Мицковски - капитулација на Македонија со договорот на Заев со Ципрас


Мицковски - капитулација на Македонија со договорот на Заев со Ципрас
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Побарав средба за да го добијам договорот, откако ќе го анализираме внатре партиски со сите партиски органи, ќе повикаме консултации со МПЦ, ИВЗ и МАНУ. Сакаме консултаци и со други општествени групи во Македонија, би сакале поширок дијапазон на мислења“, изјави Мицкоски.

Категории

XS
SM
MD
LG