Достапни линкови

Договорот за името - од разочараност до одобрување


Договорот за името - од разочараност до одобрување
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Од „катастрофа, незаинтересираност и не е лошо“велат за РСЕ граѓаните на Скопје со поделени ставови за македонско - грчкиот договор за решавање на спорот за името?

Категории

XS
SM
MD
LG