Достапни линкови

Утринска програма

Протест во село Тимјаник


Протест во село Тимјаник
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00
Директен линк

Жителите се жалеа дека не биле навремено информирани пред да бидат започнати градежните работи во објектот, а некои извикуваа дека нема да дозволат отворање на дом за деца со попрченост

XS
SM
MD
LG