Достапни линкови

План 18 - да нема прекин во реформите


План 18 - да нема прекин во реформите
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Најдобриот чекор по планот 3-6-9 е почнување преговори и отворање на поглавјата 23 и 24, но за да нема прекин во реформите го носиме планот 18, вели вицепремиерот Бујар Османи.

Категории

XS
SM
MD
LG