Достапни линкови

Гаши - Соработката со ДУИ во Владата ќе биде тешка


Гаши - Соработката со ДУИ во Владата ќе биде тешка
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:44 0:00

ДУИ ќе направат сè да нè опструираат. Нашиот пристап кон ДУИ и кон СДСМ е во насока на тоа што ни престанува можноста да ги критикуваме, но ни е отворена многу голема можност да покажеме дека сме многу подобри од нив, вели лидерот на Беса, Африм Гаши.

XS
SM
MD
LG