Достапни линкови

Како против вишокот килограми?


Како против вишокот килограми?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Прекумерната тежина и последиците од оваа појава, присутна во многу земји во светот. Нездрава храна и малку движење, а потоа и нарушено здравје. Зошто се поголем број граѓани на Македонија имаат проблем со вишок килограми?

XS
SM
MD
LG