Достапни линкови

Самитот Трамп - Ким во луксузен ресорт


Самитот Трамп - Ким во луксузен ресорт
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

На 12-ти јуни во Сингапур, ќе се одржи самитот меѓу САД и Северна Кореја. Поточно на островот Сентоса, каде што има идеални услови од повеќе причини.

Категории

XS
SM
MD
LG