Достапни линкови

Јанша по стапките на Орбан


Јанша по стапките на Орбан
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Со главно анти-имигрантска реторика, Словенечката демократска партија на Јанез Јанша, е главен фаворит на парламентарните избори во Словенија, што ќе се одржат во недела, на 3-ти јуни.

Категории

XS
SM
MD
LG