Достапни линкови

Граѓаните подржуваат поголеми сообраќајни контроли


Граѓаните подржуваат поголеми сообраќајни контроли
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Добри се контролите, но треба да ги има уште повеќе, велат дел од граѓаните откако МВР започна со засилени контроли во сообраќајот со акцент да ги спречи возењето под дејство на алкохол, дивите ноќни трки со мотори и возењето со прекумерна брзина.

Категории

XS
SM
MD
LG