Достапни линкови

Мемети - Низ годините граѓаните почнаа да се плашат од судството


Мемети - Низ годините граѓаните почнаа да се плашат од судството
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:53 0:00

Граѓаните во изминатите години почнаа да се плашат од судството, наместо да го сметаат за правичен сојузник каде секој може да ја добие правдата, вели омбудсманот Иџет Мемети во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

XS
SM
MD
LG