Достапни линкови

Денешните генерации бараат повеќе шанси


Денешните генерации бараат повеќе шанси
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Младите сакаат да ја негуваат својата креативност во различни дисциплини. Некои од нивните хобиа не се препознаени од институциите, а во некои пак сметаат дека не се вложува доволно. Тие бараат поддршка и шанса.

XS
SM
MD
LG