Достапни линкови

Старо буре, ново дно


Старо буре, ново дно
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

Додека многу граѓани во Мaкедонија се бунеа кога беше донесена рестриктивната одредба во 2008 година, сега повторно во јавноста има и поделени реакции и незадоволство за владиното укинување на ограничувањето на времето на продажба на алкохол.

Категории

XS
SM
MD
LG