Достапни линкови

Музика за насмевки, не за пари


Музика за насмевки, не за пари
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Младото дуо улични музичари, Матео и Ангела, свират во ГТЦ за да споделат позитивна енергија. Иако не свират за пари, институциите треба да дадат поддршка да се рашират уличните „концерти“, сметаат тие. Што друго имаат да споделат Матео и Ангела?

XS
SM
MD
LG