Достапни линкови

Трамп ќе ја објави одлуката за спогодбата со Иран


Трамп ќе ја објави одлуката за спогодбата со Иран
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп најави дека денеска ќе ја објави неговата одлука дали ќе ги повлече или не Соединетите држави од нуклеарната спогодба со Иран.

XS
SM
MD
LG