Достапни линкови

Крвавиот четврток во Собранието и по него


Крвавиот четврток во Собранието и по него
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Обид за државен удар во Собранието, или обид за убиство на политичари во законодавниот дом? Вечерта на 27 април пред точно една година многу работи се чинеа нејасни, особено за дел од оние во прес салата. Сега се очекува правната разврска на случувањата.

Категории

XS
SM
MD
LG