Достапни линкови

„Смејте се со нас или на нас“


„Смејте се со нас или на нас“
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Најчесто прават игри на зборови, односно сленговски кажано „панови“. Дечките од „Дебелиот крај“ сакаат да популаризираат хумор што не е основан на политика. Што имаат да порачаат Симе Златков и Наско Џорлев, креаторитe на новите хит скечови на социјалните мрежи?

XS
SM
MD
LG