Достапни линкови

САД и Русија: санкции за подобри односи


САД и Русија: санкции за подобри односи
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

САД удрија врз џебот на најблиските луѓе на рускиот претседател Владимир Путин.

Категории

XS
SM
MD
LG