Достапни линкови

Српски тинејџери на обука во руски воен камп


Српски тинејџери на обука во руски воен камп
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Триесет тинејџери од Србија отпатуваа во Русија за да присуствуваат на Меѓународниот воен патриотски младински камп. Во кампот управува ултранационалистичка група наречена Е.Н.О.Т. Корп. Таму се тренираат како да најдат пат во шумата, но и да ракуваат со оружје и да се подготват за можна војна.

Категории

XS
SM
MD
LG