Достапни линкови

Уметност на Велигденски јајца


Уметност на Велигденски јајца
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

Олег Кирашчук, украински уметник, живее од продавање велигденски јајца. Но, овие ги купуваат главно колекционери.

Категории

XS
SM
MD
LG