Достапни линкови

На лизгалки само сезонски


На лизгалки само сезонски
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Уметничкото лизгање во Македонија е задоволство за младите, но условите се пречка за професионално лизгање. Лизгачката Нина Стрезовска, бара затворена сала за подолга сезона за лизгање. Преку Нина запознајте го уметничкото лизгање во Македонија.

Категории

XS
SM
MD
LG