Достапни линкови

Ердоган и Нетанјаху разменија навреди за насилствата во Газа


Ердоган и Нетанјаху разменија навреди за насилствата во Газа
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган и израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху разменија навреди околу последните судири на границата со Газа во кои загинаа најмалку 15 палестинци.

Категории

XS
SM
MD
LG