Достапни линкови

Протести пред влада „Правда за Алмир“


Протести пред влада „Правда за Алмир“
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Демонстрантите пред Владата на Македонија побараа правда за Алмир откако судскиот случај по две години од убиство на детето Алмир Алиу во Куманово беше преквалификуван во тешка сообраќајна незгода.

Категории

XS
SM
MD
LG