Достапни линкови

Путин: победата е признание за она што го направивме


Путин: победата е признание за она што го направивме
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Рускиот претседател Владимир Путин кој на вчерашните избори освои над 76 насто од гласовите изјави дека на Русија и е неопходен исчекор напред во сите области и најави дека нема намера сто години да биде на власт.

Категории

XS
SM
MD
LG