Достапни линкови

Протест пред Влада - партиите го злоупотребуваат македонскиот народ


Протест пред Влада - партиите го злоупотребуваат македонскиот народ
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Демонстрантите изразија незадоволство од спроведувањето на политиките во земјата од страна на актуелната власт, како носењето на Законот за употреба на јазиците. Тие побараа оставка од сите пратеници во Собранието.

Категории

XS
SM
MD
LG