Достапни линкови

Генерација „Путин“


Генерација „Путин“
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Тие беа бебиња кога Владимир Путин за прв пат стана претседател на Русија. Сега имаат 18 години и право да гласаат на претседателските избори.

Категории

XS
SM
MD
LG