Достапни линкови

Села - Не се враќаме во Влада, но во политиката нема „не“


Села - Не се враќаме во Влада, но во политиката нема „не“
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:12 0:00

Не верувам дека таква шанса да се вратиме во Влада ќе има, бидејќи се работи за достоинство. Но, во политиката никогаш не постои не, но од друга страна во вакви околности не, вели Зијадин Села во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

XS
SM
MD
LG