Достапни линкови

Инает наместо дијалог


Инает наместо дијалог
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Власта на мускули го усвои Законот за јазици. Опозицијата на мускули сакаше да го спречи.

XS
SM
MD
LG