Достапни линкови

Радиодифузна такса за независно информирање


Радиодифузна такса за независно информирање
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:24 0:00

Во ова издание на „Темата на неделата“ говориме за правото на граѓаните да бидат точно и навремено информирани. Па дали за тоа тие треба и да плаќаат од нивниот џеб?

Категории

XS
SM
MD
LG