Достапни линкови

Трамп размислува за нов воен род, вселенски сили


Трамп размислува за нов воен род, вселенски сили
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека размислува за формирање вселенски сили. Тој исто така изрази оптимизам и во врска со предложените разговори со Северна Кореја.

Категории

XS
SM
MD
LG